Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjne \"sreberko\" spłonęło w Sitańcu

Utworzony przez bart, 28 kwietnia 2015 r. o 22:23 Powrót do artykułu
Po prostu,zaprószyli ogień,tyle się o tym teraz mówi i pisze,mam nadzieję że komendant główny wyciągnie odpowiednie konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rzadko podjęcie takie wspaniałe informacje. Pewno między milicjantami tak iskrzyło że aż się spalił samochód. Więcej takich pozytywnych informacji. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan lubelskich aut Policji jest fatalny niestety lub stety... skoro auto jest remontowane miesiąc na ul Grenadierów w Lublinie a poźniej psuje się po 3 dniach tz, że coś jest nie halo. mechanik 60 letni to już takiej wiedzy mieć nie będzie jak kiedyś miał jak ładował np nysę. Nie wiem czemu komendanci, zwłaszcza w KWP i wydziale transportu nie widzą tego problemu, może się popsuje się jeszcze trochę aut lub będzie uszkodzone po wypadku i będą same patrole piesze, to jakiś komendant beknie za jakąś tragedię, bo na interwencję będą patrole piesze szły 20minut
20 min ?mieszkałem 100 metrów od posterunku panowie władza pokazała się po 40 min po zgloszeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa, zwarcie w instalacji. Fajeczki pewnie palili i w między czasie poszli na kebaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HURRRRAAAAAA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Panowie z BSW coś nie dokładnie podlaczyli i doszło do zwarcia instalacji
A co BSW ma do tego , przecież BSW to Biuro Spraw Wewnętrznych , oni zajmują się zachowaniami policjantów niezgodnymi z prawem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co BSW ma do tego , przecież BSW to Biuro Spraw Wewnętrznych , oni zajmują się zachowaniami policjantów niezgodnymi z prawem 
Mieliśmy tam pluskwę wcześniej ale jakiś miesiąc temu,było to nagminne, tośmy ja wypruli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. jedno sreberko mniej na naszych drogach ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze mnie gnoju czepił się za brak gaśnicy a sami na pewno spier.... jak szczury z tonącego okrętu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnie to wygląda. W 90% do zwarcia instalacji dochodzi w komorze silnika, a tu wygląda ona na nienaruszoną.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogło się spalić w poniedziałek Przynajmniej mandatu bym nie dostał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gaśnicy nie mieli??? trzeba było gasić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą kosić jeszcze bardziej Muszą zarobić na nowe....Mnie zastanawia jedno ile policjantów dostaje mandaty Bo przy tej ilości i intensywności muszą złapać swojego kolegę lub kogoś z rodziny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gaśnicy nie mieli??? trzeba było gasić!!
Gaśnice były ,nawet dwie ale nie potrafili ich użyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gaśnicy nie mieli??? trzeba było gasić!!
Gaśnice były ,nawet dwie ale nie potrafili ich użyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...